CHCEŠ-LI SE DOTKNOUT HVEZD, MUSÍŠ MÍŘIT VYSOKO.....

Angel Spike foto

17. srpna 2009 v 17:51 | Spuffy |  SERIÁLY


Angel a Spike jsou postavy ze seriálu Buffy přemožitelka upírů a Angel.Stvárnili je David Boreanaz -Angel a James Marster -Spike.N programu PRIMA COOL teď běží poslední pátá serie Angela.
Tento charismatický rodák z Buffala měl už díky své rodině předpoklady k herectví (jeho otec pracuje v televizi ABC) a i když původně toužil stát se fotbalistou, zranění nohy mu v tom zabránilo.

Vystudoval hereckou Ithaca College (herectví a filmovou tvorbu) a odjel do Los Angeles hledat své štěstí. Neměl velký
úspěch, mezi jinými dostal malou roli v "Ženatý se závazky". Aby se uživil, musel se probíjet hodně nepříjemnými zaměstnáním (pracoval jako parkovač aut, nosil čisté ručníky v jednom plážovém klubu atd.). Někdy díky chudobě přespával na gauči v jedné místnosti s dašímí

lidmi.

Měl však štěstí a když venčil svou fenku Bertha Blue, všimla si ho manažerka a pozvala Davida na konkurz do seriálu "Buffy, přemožitelka upírů". Netrvalo dlouho a David se vyhoupl mezi hollywoodskou špičku. Po odchodu ze seriálu přesedlal na svůj vlastní seriál "Angel". Daří se mu i u filmu, má za sebou pár méně úspěšných filmů jako například "Valentine" nebo "I'm with Lucy". V poslední době ho můžeme vidět v seriálu "Bones" (v českém překladu "Sběratelé kostí").

David je podruhé ženatý a má tříletého syna Jaydena. Ve volném čase se rád věnuje golfu, rodině a procházkám po hřbitově.
James Wesley Marsters se narodil
20. srpna 1962 v Greenville v Californii a se svým bratrem a sestrou vyrůstal v Modesto v Californii. Od okamžiku, co viděl film Winnie the Pooh, se rozhodl stát
se hercem. Hrál v mnoha muzikálech, a když se přestěhoval do Chicaga, získal svoji první profesionální
roli v divadle Goodman.

V 90' letech se přestěhoval do Seattlu a v 92' se poprvé objevil na televizních obrazovkách. Vystupoval v několika seriálech jako Millennium, The Enforcers, Andromeda a další. Nejvíc ho ovšem proslavila role Spikea v seriálu Buffy, přemožitelka upírů, a za kterou dvakrát získal Saturn Award a byl několikrát nominován a účinkoval též v páté sérii Angela, kde byl též nominován. Dále hrál několik dílů v seriálu Smallville.

Má syna Sullivana se svou bývalou manželkou a je levák. Jeho oblíbená role je Macbeth a hraje na kytaru, hraje fotbal a tráví čas s přáteli na pláži.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama